Stomatologia - Tel: +48 360 68 88

Medycyna estetyczna i kosmetologia - Tel. 500 288 893

Daszyńskiego 3, 26-600 Radom

O Nas

NZOZ „RADENTAL” powstał w 1992 roku jako Prywatna Przychodnia Stomatologiczna. Założony został przez lek. chirurga stomatologa Tadeusza Szczerbińskiego, który wraz z zespołem współpracowników świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

W roku 2002 rozpoczęła się naszą przygodę z implantologią i od tego czasu doskonalimy swoje umiejętności w tej dziedzinie. Nasza Klinika została wpisana na listę Marszałka Województwa Mazowieckiego jako podmiot do prowadzenia staży cząstkowych lekarzy stomatologów. W 2011 roku otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat jakości wydany przez Germanischer Lloyd Polen, który potwierdza stosowanie w praktyce najwyższych standardów leczenia stomatologicznego wg normy ISO 9001:2008.

W 2018 roku rozszerzyliśmy nasze usługi o medycynę estetyczną i kosmetologię. Cały czas poszerzamy naszą ofertę w dziedzinie beauty. Doświadczenie i wiedzę pozyskujemy na międzynarodowych konferencjach naukowych, sympozjach, szkoleniach, które wykorzystujemy w codziennej pracy z pacjentami. 

 

Serdecznie zapraszamy!

Lekarz chirurg stomatolog - ukończył Akademię Medyczną
w Warszawie w 1985 roku. Założyciel i właściciel Prywatnej Przychodni Stomatologicznej "RADENTAL" od 1992 roku, a od 2018 roku Centrum Stomatologii, Medycyny Estetycznej i Kosmetologii "RADENTAL".

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i German Society of Oral Implantology od 2004 roku.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Uczestnik bardzo wielu kursów i szkoleń z implantologii, protetyki
i medycyny estetycznej.